Mersin Doğalgaz Tesisatı

Mersin doğalgaz tesisat çalışmaları için siz de By Tadilatçı'yı tercih edebilirsiniz. En uygun fiyat teklifleriyle doğalgaz tesisat çalışmalarını By Tadilatçı'da yapabilirsiniz.

Mersin Doğalgaz Tesisatı
 Mersin'de doğalgaz çalışmaları için siz de By Tadilatçı'yı tercih edebilirsiniz. Daire İçi

Doğalgaz Tesisatı

Bireysel doğalgaz tesisatı, daire içi kullanım alanının kapısına kadar mevcut olan doğalgaz hattının, bireysel kullanım alanına aktarılması ve doğalgazı kullanıcak olan cihazlara kadar ulaşmasının sağlanmasıdır. Ayrıca bireysel kullanım alanının girişine konulacak doğalgaz sayacını da kapsamaktadır. Bu tesisatın projelendirilmesinde, uygulanmasında ve materyal seçiminde Aksagaz’ın yönetmeliği göz önünde bulundurulur ve her uygulamadan önce, proje Aksagaz tarafından denetlenir ve onaylanır. Bu hizmet kapsamında müşterilerimize detaylı bir satış desteği de verilmektedir.

Ana Kolon Tesisatı

Doğalgaz ana kolon hatları yapıların ortak kullandıkları tesisattır. Ana kolon hatları yapıların ortak kullanım alanlarında geçer ve bireysel kullanım alanlarına doğalgazı iletir. Doğalgaz ana kolon hattı, dağıtıcı firma Aksagaz’ın servis kutusundan, bireysel daire / iş yeri sayaçlarına kadar çekilecek olan tesisattır. Ana kolon hatları, bireysel doğalgaz kullanım alanları girişlerine konulan kör tapalar ile sonlandırlır. Ana kolon hattında yapı içerisinde kullanılcak olan materyaller, boru geçiş güzergahları Aksagaz’ın uygulama esaslarına uygun olarak belirlenmekte ve uygulama başlamadan önce Aksagaz tarafından onaylanmaktadır.

Mersin Doğalgaz Tesisatı Fiyatı

Siz de en uygun tekliflerle doğalgazınızı yaptırmak için By Tadilatçı'ya iletişime geçebilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  tasarım: İstanbul A.Ş.
  2021 © mersin tadilat,mersin komple tamirat,mersin dekorasyon,boya badana BY TADİLATÇI'da.